Hakkımızda

Antalya Bölgesinde Telekomünikasyon Kurumundan Lisanslı ve ruhsatlı olarak faaliyet gösteren tek firma olmakla birlikte Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile ANKA Telekomünikasyon Sanayi Ticaret Limited Şti.müşterilerine sunmuş olduğu Telsiz haberleşme sistemleri ve iş güvenlik ekipmanları alanında satış ve satış sonrası servis hizmetleri ile kadrosundaki mühendis ve teknik elemanlardan oluşan güçlü bir kadrosuyla sürdürmektedir.

İşletmemize Ulaştırma Bakanlığı Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen Telsiz Sistemleri Bakım Onarım yetki belgesine ve bu belgeye istinaden ön görülen her türlü donanıma sahiptir.
Müşterilerine sunmuş olduğu en son teknoloji alternatif sistem çözümleri ve uygulamaları, ile ANKA Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Şti.  bu konuda en iyi çözüm üreten bir firma konumuna gelmiştir.

Laboratuvarımızda satışa sunduğumuz TÜM TELSİZ MARKALARININ orijinal yedek malzemeleri kullanılarak cihaz tamirleri gerçekleştirilmektedir. Gereksinim duyulduğu taktirde siz sayın müşterilerimize saha hizmeti verilerek mahallinde bakımları yapılmaktadır.

Antalya'da faaliyet gösteren ANKA Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Şti., müşterilerinin teknik servis ihtiyaçlarına en hızlı şekilde cevap vermektedir
ANKA Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Şti; Kirisun, Motorola, Unimo, Telsiz Sistemlerinin Antalya bölge distribitorü ve servisidir. 

ANKA Telekomünikasyon San.Tic.Ltd.Şti; çalıştığı her kurum ve şahısla karşılıklı güven çerçevesi içinde çalışır.


Saygılarımızla.