Motorola MOTOTRBO ™ Dijital Taşınabilir Telsiz SL4000

 Taşınabilir En ince Dijital Telsiz

  • 1000 Kanal kapasitesi.
  • Geniş, yüksek netlikte 5 hatlı renkli görüntü.
  • Ses konnektör portu, güvenilir kablo ses aksesuarlarını desteklemektedir.

İnanılmaz derecede ince ve hafif olan SL400, güvenilir  iletişimde son noktadır. Çok yönlü ve güçlü bir yapıya sahip olan MOTOTRBO SL400 Telsiz Serisinin taşınabilir, telsizi, konaklama, hizmet, güvenlik ve havalimanı sanayi gibi sektörlerin müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Ortalama bir Akıllı Telefon kadar hafif olan, ince tasarımlı ve Akıllı Ses, dâhili Bluetooth ve gizli mod gibi ileriyi öngören özellikleri sayesinde profesyonellik ve güvenilirlik seviyenizi artırarak, üstün müşteri hizmeti sunmanıza ve daha hızlı tepki süreleri sağlanmanıza imkân vermektedir. SL4000 Serisi Telsizler aşırı derecede sezgiseldir, genişletilmiş kapasite / kapsama ve beklentilerin ötesinde ses seviyesi sağlamaktadır.

MOTOTRBO ™ SL4000, uzmanlaşmış taşınabilir dijital telsiz
MOTOTRBO SL4000Serileri ile iki yönlü dijital iletişimi yeniden şekillendirdik ve bir telsizden beklediğiniz her şeyi yeniden tanımladık. MOTOTRBO taşına bilir telsizleri, aksesuarları, veri uygulamaları ile yazılım ve hizmetlerinin genişletilmiş ve eksiksiz portföyü, firmanızda dönüşüm yaratabilir ve çalışanlarınızın daha önce hiç tecrübe etmedikleri şekilde işbirliği yapabilmelerini sağlayacak daha net set, gerçek zamanlı veri ve güvenli iletişim imkânı sunabilir. Bu uzmanlaşmış dijitaldir.
Frekans Aralıkları:
  • UHF (403-470 MHz)